Door naar content
Menu

Nieuwe Jungheinrich reachtrucks afgeleverd bij De Monnik

18 oktober 2022

Medio oktober 2022 zijn er 2 nieuwe Jungheinrich reachtrucks afgeleverd bij De Monnik Dranken. Deze reachtrucks worden gebruikt om bulkpallets het magazijn in te rijden en bulkpallets te laten zakken om op de orderpick-locatie te zetten.

Deze trucks hebben geen vaste bestuurders omdat ze 2 diensten achter elkaar gebruikt worden soms wel meer dan 16 uur per dag.

De nieuwe reachtrucks kunnen pallets op 7,5 meter hoog wegzetten. Hier hebben we voor gekozen omdat ons nieuw aangeschafte pand hoger is.

De ingeruilde reachtrucks waren 15 jaar oud. We gaan ervan uit dat we hier weer vele jaren mee verder kunnen.

Afscheid van Gretha Kamies en Harrie Elferink bij De Monnik Dranken
05 februari 2026

Afscheid van Gretha Kamies en Harrie Elferink bij De Monnik Dranken

Op vrijdag 30 januari 2026 nam De Monnik Dranken afscheid van twee collega’s die samen goed zijn voor meer dan zeventig dienstjaren. In het Experience Centre aan de Zwollestraat in Oldenzaal werd het pensioen van Gretha Kamies en Harrie Elferink gezamenlijk gevierd. Familie, collega’s en directie kwamen bijeen om terug te blikken op hun loopbaan en bijbehorende bijdrage aan het familiebedrijf.

Monnik Wine Experience 2026: wijnprofessionals ontmoeten elkaar in Bunnik
04 februari 2026

Monnik Wine Experience 2026: wijnprofessionals ontmoeten elkaar in Bunnik

Op maandag 2 februari 2026 organiseerde De Monnik Dranken de negende editie van de Monnik Wine Experience. De overzichtsproeverij vond plaats bij De Landgoederij in Bunnik en bracht ruim 300 wijnprofessionals samen. Bezoekers kregen inzicht in het actuele wijnassortiment, maakten kennis met nieuwe producenten en bespraken ontwikkelingen die de wijnmarkt vandaag de dag beïnvloeden.

Glen Scotia pakt de hoofdrol op Beunings Whisky Festival 2026
27 januari 2026

Glen Scotia pakt de hoofdrol op Beunings Whisky Festival 2026

Op 25 januari 2026 vond de derde editie van het Beunings Whisky Festival plaats. Het festival werd georganiseerd door Rolf van Lin van Gall & Gall Beuningen en speelde zich af op Slot Doddendael. Dit middeleeuwse kasteeltje, gelegen tussen het dorp Ewijk en de rivier de Waal, vormde deze zondagmiddag het decor voor een gezellig whiskyfestival. Aandacht voor herkomst, stijl en vakmanschap stond centraal en bezoekers konden in alle rust een brede selectie whisky’s ontdekken.

Dutch Dram Masters #9 – Old Particular Arran 8 YO Peated
26 januari 2026

Dutch Dram Masters #9 – Old Particular Arran 8 YO Peated

Met de negende editie van The Dutch Dram Masters zetten Douglas Laing en De Monnik Dranken de lijn voort waarin Nederlandse schilderkunst en Schotse whisky elkaar versterken. Voor deze uitgave is gekozen voor Stilleven met een gouden bokaal van Pieter de Ring, geschilderd rond 1655–1660. Het werk toont een zorgvuldig opgebouwde compositie van kostbare objecten: een gouden pronkbokaal, zilverwerk, een Chinese schotel en verfijnde snuisterijen. Alles is met aandacht geplaatst. Het schilderij ademt luxe, precisie en beheersing — waarden die ook in deze exclusieve whisky centraal staan.

Ninkasi introduceert vier Franse single malt whisky’s
21 januari 2026

Ninkasi introduceert vier Franse single malt whisky’s

Met de introductie van vier single malt whisky’s zet Ninkasi Whisky een duidelijke stap als Franse distilleerderij. De vaste reeks bestaat uit New Code, Manifesto, The Flow en Inspiration. Alle vier zijn gebotteld op 46% alcohol, ongefilterd en zonder turfinvloeden. Herkomst, vatrijping en smaakontwikkeling vormen daarbij de rode draad.

WhiskyFest Amsterdam 2026 met Steven Cameron en een opvallende publieksfavoriet
20 januari 2026

WhiskyFest Amsterdam 2026 met Steven Cameron en een opvallende publieksfavoriet

Op zaterdag 17 januari 2026 vond de 2e editie van WhiskyFest Amsterdam plaats. Het festival werd gehouden bij Strandzuid | Zuidpool, een sfeervolle locatie die goed aansloot bij het karakter van het festival. Tijdens de middag- en avondsessie kregen de ongeveer 1100 whiskyliefhebbers uit Amsterdam en omstreken een scala aan whisky’s te proeven en bovendien werden er diverse masterclasses georganiseerd.

Back to top