Door naar content
Menu

Mooi feest ter ere van onze 5 jubilarissen bij De Monnik Dranken

16 mei 2023

Op zaterdag 13 mei 2023 was er een feestelijke avond georganiseerd voor maar liefst 5 jubilarissen binnen ons bedrijf. Raymond Bekhuis (25 jaar), Harrie Elferink (40 jaar), Rob Wilke (25 jaar), Robin Blink (25 jaar) en Bastian Nijhuis (25 jaar).

De laatste 4 collega’s hadden hun officiële jubileum al wel gehad, maar vanwege beperkende coronamaatregelen had er nog geen feestavond plaatsgevonden.

Restaurant Florilympha

Het jubileum werd gevierd bij onze horecarelatie Restaurant Florilympha in De Lutte. De jubilarissen werden samen met hun naaste familie, met een speciale auto van huis opgehaald.  Een aantal collega’s heeft zelf gereden.

Om precies 20.30 uur kwamen ze aan bij deze prachtige locatie, alwaar de jubilarissen werden opgewacht door hun directe familie en alle aanwezige Monnik collega’s met partner.

Toespraken en felicitaties

Eenmaal binnen heeft Hans samen met Luuk de jubilarissen toegesproken en de felicitaties overgebracht. Namens de personeelsvereniging deed Wesley Bolink een woordje en heeft de jubilarissen een mooie gegraveerde kruik overhandigd.

Mooie avond

Daarna kon het feest losbarsten onder muzikale begeleiding van Drive In Show “Flash Back”. De genodigden konden genieten van diverse drankjes, een uitgebreid barbecue buffet en het prachtige weer op deze avond. Kortom alle ingrediënten waren aanwezig voor een heel geslaagd en gezellig feest.

Staat van dienst

Staat van dienst

Met inmiddels de 3e en 4e generatie aan het roer, is ons familiebedrijf uitgegroeid tot een toonaangevende organisatie op drankgebied. Ondertussen zijn er meer dan 130 medewerkers werkzaam bij ons bedrijf. 

Momenteel zijn er 2 collega’s werkzaam met een dienstverband van 40 jaar of langer, 20 collega’s met een dienstverband tussen de 25 en 40 jaar en 22 collega’s met een dienstverband tussen de 12 ½ en 25 jaar.

Reis langs de Loire in Oldenzaal
04 november 2026

Reis langs de Loire in Oldenzaal

Op maandag 2 november 2026 volgden 36 gasten uit de horecawereld de Loire vanuit Oldenzaal. Tijdens de 'Reis langs de Loire' vormden vijf locaties in het Experience Centre van Koninklijke De Monnik Dranken de haltes van een wijnreis. Van Sancerre stroomafwaarts richting Nantes, met onderweg achtergrondverhalen, uiteenlopende wijnstijlen en gerechten die de mogelijkheden van de wijnen aan tafel lieten zien.

Loch Lomond en Glen Scotia bij Versailles in Nijmegen
03 november 2026

Loch Lomond en Glen Scotia bij Versailles in Nijmegen

Op vrijdag 30 oktober 2026 verzorgde Arjan Hartkamp namens De Monnik Dranken een whiskyproeverij bij Versailles in Nijmegen. Aan tafel zaten 36 liefhebbers, met zeven whisky’s van Loch Lomond en Glen Scotia in het vooruitzicht. Van fruitige single malts tot uitgesproken rokerigheid en bijzondere vatfinishes: de selectie bood genoeg om te vergelijken. Eén nieuwkomer was aan het einde van de avond zelfs volledig uitverkocht.

Knoalster Wijnfestival 2026
02 november 2026

Knoalster Wijnfestival 2026

Op zondag 1 november 2026 vormde Slijterij Wijnhandel Frans Muthert in Musselkanaal het decor voor het jaarlijkse Knoalster Wijnfestival. Ongeveer 200 bezoekers kwamen naar de Schoolstraat voor een middag vol wijn, lekker eten en gezelligheid. De familie Muthert en haar crew hadden de winkel, parkeerplaats en tuin omgebouwd tot een klein festivalterrein. Namens De Monnik Dranken was Vincent Tijink aanwezig met een mooie selectie uit ons wijnassortiment.

Phebus brengt smaak en gezelligheid bij MDJ in Bergen op Zoom
31 oktober 2026

Phebus brengt smaak en gezelligheid bij MDJ in Bergen op Zoom

Op donderdag 29 oktober 2026 maakten 28 wijnliefhebbers bij úw topSlijter MDJ in Bergen op Zoom kennis met de wijnen van Phebus. Robert Handjes verzorgde namens De Monnik Dranken een proeverij met negen wijnen, waarin vooral de veelzijdigheid van malbec naar voren kwam. Met uitleg bij ieder glas, volop hapjes en tijd voor gesprekken verenigden de aanwezigen het nuttige met het aangename.

Douglas Laing bij Wijnotheek Gilze
30 oktober 2026

Douglas Laing bij Wijnotheek Gilze

Op donderdagavond 29 oktober 2026 maakten ruim dertig gasten kennis met de veelzijdigheid van Schotse whisky. Wijnotheek Gilze organiseerde samen met De Monnik Dranken een masterclass bij restaurant De Huyskamer in Gilze. Onder begeleiding van Sales Ambassador Valentijn Klop proefden de deelnemers acht whisky’s van Douglas Laing & Co. Bij iedere whisky serveerde de keuken een bijpassend hapje.

Hampden Estate introduceert Fresh: Jamaicaanse witte rum met karakter
27 oktober 2026

Hampden Estate introduceert Fresh: Jamaicaanse witte rum met karakter

Hampden Estate introduceert Fresh, een witte rum waarin het uitgesproken aromatische karakter van de Jamaicaanse distilleerderij samenkomt met een toegankelijke stijl. De blend van verschillende Hampden-distillaatstijlen is gebotteld op 42% alcohol en biedt bartenders nieuwe mogelijkheden: van een andere invulling van vertrouwde cocktails tot combinaties buiten het gebruikelijke tropische repertoire.

Back to top