Door naar content
Menu

Sinterklaas op bezoek bij De Monnik Dranken 2024

25 november 2024

Op zaterdag 23 november 2024 werd de Monnikskap gevuld met kindergelach en feestelijke sfeer tijdens het traditionele Sinterklaasfeest van De Monnik Dranken. Maar liefst 32 kinderen beleefden een onvergetelijke middag vol verrassingen, lekkernijen en gezelligheid.

Enkele weken voor het feest ontvingen de kinderen een persoonlijke uitnodiging. In de envelop zaten een kleurplaat, een wensenlijstje en een speelgoedboekje. Sinterklaas had iedereen gevraagd om de kleurplaat in te kleuren en het wensenlijstje in te vullen, zodat hij voor ieder kind een passend cadeau kon uitkiezen.

Tijdens het feest nam Sinterklaas plaats op zijn vertrouwde stoel en werden de kinderen één voor één bij hem geroepen. Het grote boek werd opengeslagen en met een glimlach wist Sinterklaas over elk kind een persoonlijk verhaal te vertellen. De ogen van de kinderen straalden toen ze hun zorgvuldig uitgekozen cadeautje in ontvangst namen.

Naast de cadeautjes was er volop vertier met de vrolijke balloncreaties van clown Carlo en een overvloed aan pepernoten. De middag vloog voorbij en na alle blije gezichten en dankbare woorden was het tijd voor Sinterklaas en zijn Pieten om hun reis te vervolgen.

Bedankt

Een speciaal dankwoord ging uit naar Sinterklaas en de Pieten voor hun bezoek en naar collega’s Martha en Diane voor de vlekkeloze organisatie. Voor Martha Oude Wolcherink, die sinds 1990 bij De Monnik Dranken werkt en Diane van Benthem ((sinds 2013 werkzaam bij De Monnik Dranken), was dit een bijzonder moment.

Dit jaar namen zij afscheid van hun rol in de organisatie van het Sinterklaasfeest. Sinterklaas sprak Martha en Diane persoonlijk toe en bedankte beiden hartelijk voor de jarenlange toewijding en inzet.

Iedereen bedankt voor het komen en een goede reis terug!

Wijnen van Angelo Negro aan tafel bij Muthert en Het Boschhuis
23 oktober 2026

Wijnen van Angelo Negro aan tafel bij Muthert en Het Boschhuis

Op vrijdag 16 oktober 2026 organiseerde Slijterij en Wijnhandel Muthert uit Musselkanaal een wijnmakersdiner bij hotel-restaurant Het Boschhuis in Ter Apel. Maar liefst 95 gasten maakten tijdens een uitgebreid diner kennis met de wijnen van Angelo Negro. Valentina en Claudio waren namens het wijnhuis aanwezig.

The Art of Drinks 2026: bijzondere smaken en ontmoetingen
22 oktober 2026

The Art of Drinks 2026: bijzondere smaken en ontmoetingen

De zesde editie van The Art of Drinks vond van zaterdag 17 tot en met maandag 19 oktober 2026 plaats in de Kromhouthal aan het IJ in Amsterdam. Drie dagen lang konden bezoekers wijnen, spirits, bieren, cocktails en alcoholvrije dranken proeven. Bij de stands en tijdens de seminars was er gelegenheid om vragen te stellen aan producenten, wijnmakers, bartenders en merkvertegenwoordigers.

Kamiki versterkt whiskyportfolio van De Monnik Dranken
21 oktober 2026

Kamiki versterkt whiskyportfolio van De Monnik Dranken

De Monnik Dranken wordt per 1 januari 2027 exclusief importeur van Yoshino Spirits in Nederland. Met Kamiki Whisky, Umiki Ocean Fused Whisky en Minoki Mizunara Cask Finished Rum wordt het spiritsportfolio uitgebreid met drie merken waarin Japanse houtsoorten en bijzondere vatfinishes een belangrijke rol spelen.

Vijf eigen importmerken in mondiale whisky-top 50
15 oktober 2026

Vijf eigen importmerken in mondiale whisky-top 50

Drinks International heeft de nieuwe editie van The World’s Most Admired Whiskies bekendgemaakt. Maar liefst vijf eigen importmerken van De Monnik Dranken behoren in 2026 tot de 50 meest gewaardeerde whiskymerken ter wereld: Kavalan, Buffalo Trace, Amrut, Starward en Eagle Rare.

Leonardslee Family Vineyards nieuw in het assortiment van De Monnik Dranken
15 oktober 2026

Leonardslee Family Vineyards nieuw in het assortiment van De Monnik Dranken

De Monnik Dranken heeft de mousserende wijnen van Leonardslee Family Vineyards aan het assortiment toegevoegd. Dit familiewijnhuis uit het Engelse West Sussex maakt wijnen volgens de traditionele methode, met een tweede gisting op fles. Het assortiment bestaat uit de Brut Reserve, Blanc de Blancs en Brut Rosé, alle drie uit oogstjaar 2022.

Douglas Laing laat veelzijdigheid zien bij Wijnhuis Weert
12 oktober 2026

Douglas Laing laat veelzijdigheid zien bij Wijnhuis Weert

Op donderdagavond 8 oktober 2026 stond bij Wijnhuis Weert een masterclass in het teken van de verschillende gezichten van Douglas Laing. Valentijn Klop, merkambassadeur van De Monnik Dranken, begeleidde de gasten langs single cask bottelingen, Strathearn single malt en bijzondere uitvoeringen van de Remarkable Regional Malts.

Wat doen wij?

De drie kernactiviteiten van De Monnik Dranken

Groothandel

Met een omvangrijk portfolio van meer dan 9600 artikelen, voorzien wij diverse klanten in heel Nederland van wijn, gedistilleerd, frisdrank, bier en overige aanverwante drankartikelen.

Merkenbouwer

Het onderscheidend vermogen en de kwaliteit van het product maken het verschil. Wij geloven in merken met een verhaal, oftewel een ‘’heritage’’.

Importeur

Wij importeren wijnen en sterke dranken uit diverse landen en continenten. Deze merken vercommercialiseren wij op de Nederlandse markt.

Back to top