Door naar content

Sinterklaas op bezoek bij De Monnik Dranken 2024

25 november 2024

Op zaterdag 23 november 2024 werd de Monnikskap gevuld met kindergelach en feestelijke sfeer tijdens het traditionele Sinterklaasfeest van De Monnik Dranken. Maar liefst 32 kinderen beleefden een onvergetelijke middag vol verrassingen, lekkernijen en gezelligheid.

Enkele weken voor het feest ontvingen de kinderen een persoonlijke uitnodiging. In de envelop zaten een kleurplaat, een wensenlijstje en een speelgoedboekje. Sinterklaas had iedereen gevraagd om de kleurplaat in te kleuren en het wensenlijstje in te vullen, zodat hij voor ieder kind een passend cadeau kon uitkiezen.

Tijdens het feest nam Sinterklaas plaats op zijn vertrouwde stoel en werden de kinderen één voor één bij hem geroepen. Het grote boek werd opengeslagen en met een glimlach wist Sinterklaas over elk kind een persoonlijk verhaal te vertellen. De ogen van de kinderen straalden toen ze hun zorgvuldig uitgekozen cadeautje in ontvangst namen.

Naast de cadeautjes was er volop vertier met de vrolijke balloncreaties van clown Carlo en een overvloed aan pepernoten. De middag vloog voorbij en na alle blije gezichten en dankbare woorden was het tijd voor Sinterklaas en zijn Pieten om hun reis te vervolgen.

Bedankt

Een speciaal dankwoord ging uit naar Sinterklaas en de Pieten voor hun bezoek en naar collega’s Martha en Diane voor de vlekkeloze organisatie. Voor Martha Oude Wolcherink, die sinds 1990 bij De Monnik Dranken werkt en Diane van Benthem ((sinds 2013 werkzaam bij De Monnik Dranken), was dit een bijzonder moment.

Dit jaar namen zij afscheid van hun rol in de organisatie van het Sinterklaasfeest. Sinterklaas sprak Martha en Diane persoonlijk toe en bedankte beiden hartelijk voor de jarenlange toewijding en inzet.

Iedereen bedankt voor het komen en een goede reis terug!

Voorjaarsbarbecue De Monnik Dranken 2025: regen, rook en gezelligheid
13 juni 2025

Voorjaarsbarbecue De Monnik Dranken 2025: regen, rook en gezelligheid

Op vrijdag 6 juni 2025 vond de jaarlijkse voorjaarsbarbecue van De Monnik Dranken plaats. Deze traditie, georganiseerd door de personeelsvertegenwoordiging, bracht vanaf 17:00 uur zo’n 70 collega’s bijeen voor een informele en smakelijke afsluiting van de werkweek.

Benguela Cove wijnmakersdiner bij Southern Cross in Heemstede
12 juni 2025

Benguela Cove wijnmakersdiner bij Southern Cross in Heemstede

Op woensdagavond 4 juni 2025 vond bij restaurant Southern Cross in Heemstede een bijzonder wijnmakersdiner plaats. Tijdens dit exclusieve evenement stonden de elegante en koelklimaatwijnen van het Zuid-Afrikaanse Benguela Cove centraal. Wijnmaker Johann Fourie was speciaal voor deze gelegenheid vanuit Walker Bay naar Nederland afgereisd om de aanwezige gasten – een select gezelschap van zo’n 60 tot 70 liefhebbers – persoonlijk kennis te laten maken met zijn wijnen en het verhaal achter het wijngoed.

Tamdhu breidt uit met exclusieve 21-jarige expressie
12 juni 2025

Tamdhu breidt uit met exclusieve 21-jarige expressie

De nieuwste release van Tamdhu is een 21 jaar oude single malt Scotch whisky die volledig heeft gerijpt op zorgvuldig geselecteerde Oloroso sherryvaten. Deze expressie is exclusief verkrijgbaar via De Monnik Dranken en vormt een rijke, gelaagde aanvulling op het assortiment. Een bijzondere botteling voor liefhebbers van traditioneel vakmanschap en heerlijke sherry-invloeden.

Quinta de Couselo Rosal 2023, een frisse blik op Galicië
11 juni 2025

Quinta de Couselo Rosal 2023, een frisse blik op Galicië

Elke maand proeft wijnkenner Hubrecht Duijker een aantal opmerkelijke wijnen. Voor juni 2025 viel zijn keuze onder andere op de Quinta de Couselo Rosal 2023, een heerlijke witte wijn uit het noordwesten van Spanje. Deze blend uit de subzone O Rosal van de Rías Baixas-regio maakte indruk met zijn karaktervolle stijl en veelzijdigheid aan tafel.

Dutch Dram Masters #7 - Old Particular Auchentoshan 11 YO Single Cask CS
10 juni 2025

Dutch Dram Masters #7 - Old Particular Auchentoshan 11 YO Single Cask CS

Douglas Laing & Co. brengt in samenwerking met De Monnik Dranken een nieuwe editie van The Dutch Dram Masters uit. De zevende botteling in deze exclusieve serie betreft een 11 jaar oude Auchentoshan single malt, speciaal geselecteerd voor de Nederlandse markt. Een ware collectors item, gelimiteerd tot slechts 208 flessen.

Goud voor Phebus Gran Reserva Malbec 2023 bij de IWC 2025
05 juni 2025

Goud voor Phebus Gran Reserva Malbec 2023 bij de IWC 2025

Tijdens de International Wine Challenge 2025 is de Phebus Gran Reserva Malbec 2023 bekroond met een gouden medaille en een indrukwekkende score van 96 punten. Deze internationale erkenning bevestigt de uitstekende reputatie van deze 100% Malbec uit Luján de Cuyo, het wijnbouwgebied bij uitstek in het hart van Mendoza. Een prachtige prestatie voor wijnmaker Hervé Joyaux Fabre en zijn team.

Wat doen wij?

De drie kernactiviteiten van De Monnik Dranken

Groothandel

Met een omvangrijk portfolio van meer dan 9600 artikelen, voorzien wij diverse klanten in heel Nederland van wijn, gedistilleerd, frisdrank, bier en overige aanverwante drankartikelen.

Merkenbouwer

Het onderscheidend vermogen en de kwaliteit van het product maken het verschil. Wij geloven in merken met een verhaal, oftewel een ‘’heritage’’.

Importeur

Wij importeren wijnen en sterke dranken uit diverse landen en continenten. Deze merken vercommercialiseren wij op de Nederlandse markt.

Back to top