Timorous Beastie Cheese Cellar #3 β Moscatel Finish
Schotse whisky ontmoet Spaanse zon⦠en geitenkaas
De Cheese Cellar Collection van Douglas Laing bereikt zijn smaakvolle finale. Na de succesvolle Port en Madeira finishes, is het nu de beurt aan de derde en laatste editie: Timorous Beastie Cheese Cellar #3 β Moscatel Finish. Een uitgesproken Highland Blended Malt, speciaal ontwikkeld om te combineren met ambachtelijke kazen.
Een harmonieuze afsluiting
Deze limited edition botteling is met zorg gefinisht in Moscatel-vaten en bevat onder andere Strathearn Single Casks β een knipoog naar de kleinste distilleerderij binnen de Douglas Laing-familie. Het resultaat is een whisky met een uitgesproken karakter, gebotteld op 48% alcohol, zonder koude filtratie of toegevoegde kleurstoffen.
De stijlvolle verpakking met wax-dip seal en premium halslabel onderstreept het exclusieve karakter van deze expressie. Van deze release zijn wereldwijd slechts 4.200 flessen beschikbaar.
Perfecte pairing: geitenkaas
De zachte, frisse en romige eigenschappen van geitenkaas sluiten naadloos aan bij de florale en licht zoete tonen van deze whisky. Een harmonieuze combinatie waarbij beide smaken elkaar versterken. Ideaal voor een culinaire whiskyproeverij of een verrassende borrelplank.
Bestelinformatie
Deze Cheese Cellar #3 is vanaf week 17 beschikbaar bij De Monnik Dranken. De allocatie verloopt via Valentijn Klop. Wanneer de vraag groter is dan het aanbod, zal er een verdeling plaatsvinden.
Art.nr. 105902 Timorous Beastie Cheese Cellar #3 β Moscatel Finish (0,70 ltr) |
- Alcoholpercentage: 48%
- Finish: Moscatel Casks
- Oplage: 4.200 flessen wereldwijd
- Leverbaar: vanaf waarschijnlijk week 17
- Geen kleurstoffen β Geen koude filtratie
Timorous Beastie Cheese Cellar #3 β een perfect huwelijk tussen Schotse vakmanschap, Spaanse elegantie en een goed stuk kaas. Een bijzondere afsluiting van een unieke serie.

Wat doen wij?
De drie kernactiviteiten van De Monnik Dranken

Groothandel
Met een omvangrijk portfolio van meer dan 9600 artikelen, voorzien wij diverse klanten in heel Nederland van wijn, gedistilleerd, frisdrank, bier en overige aanverwante drankartikelen.

Merkenbouwer
Het onderscheidend vermogen en de kwaliteit van het product maken het verschil. Wij geloven in merken met een verhaal, oftewel een ββheritageββ.

Importeur
Wij importeren wijnen en sterke dranken uit diverse landen en continenten. Deze merken vercommercialiseren wij op de Nederlandse markt.