Over deze wijn
De Moelleux Comté Tolosan is een bijzondere, lichtzoete wijn met een heerlijke fruitige smaak van rijp fruit. Een echte allemansvriend die bij elke gelegenheid past.
Over het wijnhuis Pierre Jean
Het verhaal begint bij vader Jean – levensgenieter, wijnliefhebber en stamgast van het dorpscafé. Toen de café-eigenaar hem op een dag vroeg om een wijnselectie te maken "die elke dag bijzonder maakt", stelde Jean een reeks wijnen samen die soepel, vriendelijk en heerlijk doordrinkbaar waren. Hij noemde de lijn naar zijn zoon: Pierre Jean.
Meer informatie over het wijnhuis
Ervaar onze wijnen zelf
Festivals & Beurzen
Whisky Festival Achterhoek 2026
Whisky Festival Achterhoek vindt in 2026 plaats op vrijdag 12 juni, in het groene buitengebied van Vorden. Dit kleinschalige, sfeervolle festival wordt georganiseerd door Slijterij & Wijnhandel Sander Pardijs en staat bekend om zijn gemoedelijke Achterhoekse karakter, met tenten, foodstands en live muziek.
Wat we doen
De kracht van De Monnik Dranken
Ask away!
Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?
Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.