Flacons de Cuisine.
Voor het gebruik in de keuken tijdens het koken is het soms wenselijk geen grote flessen alcoholhoudende drank aan te moeten schaffen voor "een klein scheutje" in de gerechten.
Flacons de Cuisine bieden een prijsvriendelijke uitkomst. Handig is het doorgetrokken etiket naar de zijkant van het flesje. De flacons zijn goed naast elkaar te plaatsen als boeken op een boekenplank. In één oogopslag is duidelijk te zien welke inhoud het bevat.
Zeker net zo handig is de maatverdeling op de flacon zodat deze makkelijk is af te lezen. 1 cl. is één eetlepel.
Functioneel maar zeker ook een eyecatcher in de keuken!
Ervaar onze spirits zelf
Festivals & Beurzen
Perfect Serve Barshow 2026
Op dinsdag 8 en woensdag 9 september 2026 is De Monnik Dranken aanwezig tijdens de Perfect Serve Barshow 2026 in Amsterdam. Tijdens deze 12e editie van dit mooie evenement komen bartenders, horeca, slijterijen, merkeigenaren en drankenprofessionals samen rondom cocktails, spirits, hospitality en actuele ontwikkelingen binnen de drankenwereld.
Wat we doen
De kracht van De Monnik Dranken
Ask away!
Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?
Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.