Over deze wijn
De druiven komen uit de eigen wijngaarden in Touraine (Loire) en worden specifiek gecultiveerd om er alcoholvrije wijn van te maken. De blend van pinot noir, cot (malbec), cabernet en gamay zorgt voor een basiswijn boordevol aroma’s van vers rood fruit.
Door deze specifieke blend ontstaat een ideale basiswijn boordevol roodfruitaroma’s om zo het beste resultaat na dealcoholisatie te krijgen. De wijn wordt gedealcoholiseerd door middel van vacuümdistillatie op lage temperatuur, op deze manier blijven de aroma’s intact en behoudt je de frisse en fruitige aroma’s van een goede rosé.
Deze rosé verleidt met haar intense aroma’s van rood fruit (zoals frambozen, bramen en aardbeien) en een vleugje verfrissende citrus. De wijn is levendig en heeft een knisperende frisheid. Serveer goed gekoeld.
Divin is een jong en zeer innovatief bedrijf, dat volledig is toegelegd op de productie van gedealcoholiseerde wijnen. Onder leiding van wijnmaker Alessandro Bariè worden de hoogwaardige 0.0% wijnen gemaakt, die inmiddels ook internationale prijzen hebben gewonnen. Divin is onderdeel van het gerenommeerde familiebedrijf Les Vignobles Villebois.
De druiven komen uit de eigen wijngaarden in Touraine (Loire). Van de wijngaard tot in de wijnkelder werkt het Divin-team nauw samen om druiven van uitzonderlijke kwaliteit te cultiveren, een cruciale stap in het waarborgen van de kwaliteit van de gedealcoholiseerde wijn. Na de oogst en het maken van de basiswijn, wordt door middel van vacuümdistillatie op lage temperatuur de alcohol onttrokken aan de wijn. De meest moderne technieken worden gebruikt om de alcohol uit de wijnen te extraheren, mét behoud van de aroma’s en smaken van de frisse Loire-druiven zoals de sauvignon blanc.
Bariè en zijn team zijn constant op zoek om de processen en daarmee de kwaliteit van de alcoholvrije wijnen nog verder te verbeteren.
Bij de borrel, bij frisse salades, gegrilde kip en lichte pastagerechten.
Ervaar onze wijnen zelf
Festivals & Beurzen
International Whisky Festival 2025 | Den Haag
Ook in 2025 is De Monnik Dranken weer van de partij tijdens het International Whisky Festival in Den Haag. Van vrijdag 14 tot en met zondag 16 november 2025 strijkt het festival opnieuw neer in de monumentale Grote Kerk in het centrum van de Hofstad.
Wat we doen
De kracht van De Monnik Dranken
Ask away!
Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?
Neem gerust contact met ons op. 
Onze adviseurs staan voor u klaar.