
Over dit product
Dutch Dynamite is een zoute drop likeur met een geheel eigen en onderscheidende smaakbeleving. Explosieve smaak van dubbelzoute salmiak. Wees gewaarschuwd! Eenmaal geproefd, voorgoed verkocht!!
Over de producent Dutch Dynamite
Dutch Dynamite vindt zijn oorsprong in onze hoofdstad Amsterdam. De originele receptuur is ontwikkeld door Nicolette, ze vulde de eerste fles Dutch Dynamite al in 1999. De zoute drop likeur heeft een explosieve smaak van dubbelzoute salmiak. Dutch Dynamite drink je ijskoud, bij voorkeur met gezellige mensen rechtstreeks uit het kleine flesje, of de ijskoude grote fles uitschenken in shotglaasjes. Ook heerlijk om eens te combineren met Cola of 7up!
Meer informatie over de producent
Ervaar onze clubs & partydrinks zelf
Festivals & Beurzen

Whisky & Rum aan Zee 2025
Zout in de lucht, karakter in het glas. Op zaterdag 11 oktober 2025 vormt IJmuiden opnieuw het decor voor Whisky & Rum aan Zee – een sfeervol festival aan de Nederlandse kust waar liefhebbers van whisky én rum hun hart kunnen ophalen. Ook De Monnik Dranken is erbij, met een selectie onderscheidende merken uit uiteenlopende windstreken.
Wat we doen
De kracht van De Monnik Dranken
Ask away!
Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?
Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.