Door naar content
FILIPETTI Asti Spumante DOCG 0,75 ltr.-dolce-

Over deze wijn

Deze Asti is helder lichtgeel van kleur met fijne koolzuurbelletjes.

Hij heeft een zuiver muskaataroma met exotische nuances van meloen, citrus en een lichte bloemigheid en is duidelijk complexer dan de 'gewone'Moscato spumante.

Heerlijk vol zoet met een opmerkelijke fruitigheid.

Het wijnhuis Filipetti werd opgericht in 1922, in Canelli, in het hart van het Moscato-gebied van Piemonte. Filipetti is in de loop der tijd tot één van de grote namen uitgegroeid, met name vanwege hun verrukkelijke, naar verse Muskaatdruiven geurende mousserende wijnen. Met hun lage alcoholgehalte en hun aangenaam zoete smaak, kunnen ze elk moment van de dag een extra feestelijk tintje geven.

Land van herkomst Italie Druiven Moscato Appellation Asti Alcohol 7.0 Smaak Zoet Subgroep Mousserend Kleur Wit
Wijnhuis Filipetti Serveertemperatuur 10 - 12 °C Houtlagering Geen Groep Wijnen Gerechten Zoete hapjes, lichtzoete desserts, nagerechten met fruit.

Ervaar onze wijnen zelf

Festivals & Beurzen

Whisky in Leiden 2025
24 mei 2025

Whisky in Leiden 2025

Op zaterdag 24 mei 2025 wordt de Hooglandse Kerk in Leiden omgetoverd tot een paradijs voor whiskyliefhebbers. Tijdens dit eendaagse festival (meerdere sessies) kunnen bezoekers tussen 13:00 en 22:00 uur kennismaken met een breed scala aan whisky's uit binnen- en buitenland. Ook De Monnik Dranken is aanwezig met een selectie bijzondere whisky's uit ons assortiment.

Alle Festivals & Beurzen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top