Door naar content
Menu
FORSTER Qualitatswein Bereich Bingen QBA 1,0 ltr. 8,5%

Over deze wijn

Een fris fruitige Qualitätswein met de kenmerkende charme van de Rheinhessen.

Het wijnhuis J. Förster Weinkellerei neemt een bijzondere plek in binnen het wijnassortiment van De Monnik Dranken: het symboliseert, vele decennia geleden, de eerste stappen van De Monnik Dranken binnen de wereld van de wijn.

Het wijnhuis selecteert, jaar in, jaar uit, met grote zorgvuldigheid een aantal smakelijke, veelgevraagde Duitse witte wijnen. Het afvullen ervan is sinds jaar en dag toevertrouwd aan het in 1924 opgerichte gerenommeerde wijnhuis Peter Mertes KG te Bernkastel-Kues.

Land van herkomst Duitsland Druiven Divers Jaargang 2024 Serveertemperatuur 10 - 12 °C Houtlagering Geen Groep Wijnen Gerechten Vlees, vis, salade, koude schotel, genietwijn.
Wijnhuis J. Forster Weinkellerei Appellation Rheinhessen Alcohol 8.5 Smaak Fruitig Subgroep Witte wijn Kleur Wit

Ervaar onze wijnen zelf

Festivals & Beurzen

Whisky in Leiden 2026
06 juni 2026

Whisky in Leiden 2026

Whisky in Leiden 2026 vindt plaats op zaterdag 6 juni 2026 in de monumentale Hooglandse Kerk in het centrum van Leiden. Dit sfeervolle whiskyfestival brengt een brede selectie aan distilleerderijen, importeurs en onafhankelijke bottelaars samen, met bijzondere aandacht voor karaktervolle en minder alledaagse whisky’s.

Alle Festivals & Beurzen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top