Door naar content
Menu
MOSCATEL Oro 0,75 ltr.

Over deze wijn

Moscatel Oro is een likeurwijn. Hij wordt gemaakt van de muskaatdruif waaraan alcohol wordt toegevoegd (zoals bij port). De zoete wijn is, koel gedronken (met een ijsblokje), een zoet aperitief maar ook heerlijk bij desserts. De wijn is fluweelzacht met geuren van sinaasappelbloesem en honing.

De oorsprong van Bodegas Valdepablo gaat terug tot het jaar 1928 toen Juan Manuel Pablo het bedrijf oprichtte in Calatayud (Zaragoza). Vanaf dat moment heeft de familie Pablo, generatie op generatie, het vakmanschap en de liefde voor wijn
overgebracht. Tot op de dag van vandaag is Bodegas Valdepablo een familiebedrijf dat traditie en moderniteit combineert. Het wijnhuis heeft zich de laatste decennia gespecialiseerd in de productie van Sangria en Vermouth.

Land van herkomst Spanje Druiven Muscat d'Alexandrie Appellation Valencia Alcohol 15.0 Groep Wijnen Gerechten Desserts met fruit, aperitief.
Wijnhuis Bodegas Valdepablo Serveertemperatuur 6 - 9 °C Smaak Zoet Subgroep Overig Kleur Goudgeel

Ervaar onze wijnen zelf

Festivals & Beurzen

Horecava 2026
12 jan 2026 - 15 jan 2026

Horecava 2026

Van maandag 12 t/m donderdag 15 januari 2026 staan wij weer op de Horecava in Amsterdam – hét moment om elkaar live te ontmoeten, te inspireren én samen vooruit te kijken naar een succesvol nieuw jaar in de horeca.

Alle Festivals & Beurzen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top