Door naar content
TANTEHUE Chardonnay by Vina Ventisquero

Over deze wijn

Onder de naam ‘Tantehue by Viña Ventisquero’ worden een paar heerlijke, goedgemaakte een zeer betaalbare wijnen aangeboden, gemaakt van fruit uit verschillende wijngebieden in de Central Valley van Chili. Zoals deze Chardonnay.

Bleekgeel van kleur.

Aangenaam fruitige geur met o.a. ananas en tropisch fruit.

Heel soepel van smaak met een lange afdronk.

Viña Ventisquero is het geesteskind van Don Gonzalo Vial, een selfmade man, wiens succesverhaal in 1955 begon op de boerderij van zijn familie, in het landelijk gebied rond Rancagua. Zijn passie voor de wijnstok en zijn vader´s liefde voor het land en de landbouw waren zijn inspiratie bij het realiseren van zijn droom: in 1998 legde hij de basis voor Vina Ventisquero.

Ventisquero is zeer vooruitstrevend, dynamisch en buitengewoon succesvol als het gaat om het maken van wijnen van hoge kwaliteit, waarbij in ieder stadium de zorg voor het milieu voorop staat. Ventisquero bezit eigen wijngaarden in Chili´s belangrijkste wijnbouwgebieden: Coastal Maipo, Casablanca, Colchagua, Leyda en Huasco (Atacama).

Viña Ventisquero ontving in 2011 als allereerste wijnbedrijf in Chili de kwalificatie “Gecertificeerd duurzame Chileense wijn”.  Sinds 2013 strekt de certificering zich ook uit tot de wijnmakerij en maatschappelijk verantwoord ondernemen.

Land van herkomst Chili Druiven Chardonnay Jaargang 2024 Serveertemperatuur 8 - 10 °C Smaak Fruitig Subgroep Witte wijn Kleur Wit
Wijnhuis Tantehue (Viña Ventisquero) Appellation Central Valley Alcohol 12.5 Groep Wijnen Gerechten Genietwijn, gegrilde vis, pasta, kip.

Ervaar onze wijnen zelf

Festivals & Beurzen

Whisky Weekend Twente 2025
21 & 22 mrt 2025

Whisky Weekend Twente 2025

Op vrijdag 21 en zaterdag 22 maart 2025 vindt de 12e editie van Whisky Weekend Twente plaats. Het gezellige festival wordt opnieuw gehouden in het stadion van Heracles in Almelo en belooft wederom een hoogtepunt te worden voor whiskyliefhebbers. Uiteraard is De Monnik Dranken weer goed vertegenwoordigd met een gevarieerd aanbod aan exclusieve whisky’s!

Alle Festivals & Beurzen

Proeverijen

Monnik Wine Experience 2025
10 maart 2025

Monnik Wine Experience 2025

Op maandag 10 maart 2025 vindt de jaarlijkse Monnik Wine Experience plaats in ons gloednieuwe Experience Centre aan de Zwollestraat 15 in Oldenzaal. Deze inspirerende dag staat in het teken van nieuwe ontdekkingen, verfijnde smaken en het verrijken van uw assortiment met ons uitgebreide wijnportfolio.

Alle Proeverijen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top