Over dit product
Jaywalk bonded is een single barrel whiskey die bestaat uit 75% Horton Heirloom rogge. Als bonded whiskey komt hij uit één distilleerderij, uit één distillatieseizoen en rijpt hij minimaal zeven jaar in hetzelfde vat, in dit geval zelfs negen jaar. Daarnaast wordt hij gebotteld op 50 procent alcohol. De langere rijping zorgt voor een diepe, gelaagde en tropische smaak die zowel puur als in cocktails tot zijn recht komt en afwijkt van het klassieke kruidige rye-profiel.
Proefnotities
Neus: Perzik en gedroogde mango, vol en fruitig.
Smaak: Rijk en vol in de mond met zachte specerijen van roze peperkorrel spelen samen met volle fruittonen.
Afdronk: Warm en gebalanceerd zachte kruidigheid met gekaramaliseerde suikers.
Jaywalk Rye is geworteld in New York. De rogge groeit, wordt gedistilleerd en rijpt binnen de staat. De whiskey vindt zijn oorsprong in de ambitie om rye whiskey opnieuw op de kaart te zetten. De distilleerderij is gevestigd in de stad New York waar Jaywalk vakmanschap met een sterke focus op innovatie combineert. De distillatie vindt plaats in Bushwick, het hart van Brooklyn. Daar waar nauwelijks ruimte is om te parkeren, laat staan om whiskey te stoken. Juist op die plek produceert Jaywalk een whiskey die de energie en creativiteit van New York weerspiegelt. Jaywalk is geïnspireerd door de mentaliteit en houding van New York: gedurfd, zelfverzekerd en open-minded.
Ervaar onze spirits zelf
Festivals & Beurzen
Whisky Festival Achterhoek 2026
Whisky Festival Achterhoek vindt in 2026 plaats op vrijdag 12 juni, in het groene buitengebied van Vorden. Dit kleinschalige, sfeervolle festival wordt georganiseerd door Slijterij & Wijnhandel Sander Pardijs en staat bekend om zijn gemoedelijke Achterhoekse karakter, met tenten, foodstands en live muziek.
Wat we doen
De kracht van De Monnik Dranken
Ask away!
Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?
Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.