Door naar content
BIOREBE Cabernet Sauvignon IGP (BIO)

Over deze wijn

Een stevige, vol smakende rode wijn, afkomstig van druiven uit de biologische wijnbouw, die heel veelzijdig inzetbaar is. Aroma’s van zwarte bes en een vleugje paprika met een aangename tannine.

BIOLOGISCHE WIJN, d.w.z. een wijn van druiven die verbouwd zijn op gecertificeerde biologische wijze.

VEGAN, d.w.z. dat tijdens de bereiding van deze wijn, met name bij de klaring, géén produkten van dierlijke oorsprong zijn gebruikt.

Over het wijnhuis Peter Mertes

In 1924 is het wijnhuis Peter Mertes opgericht door de wijnmaker Peter Mertes. De onderneming werd opgericht in het kleine dorpje Minheim aan de Moezel.
De familie van Mertes verbouwde al meer dan 600 jaar druiven aan Moezel, echter vond Peter Mertes het tijd worden om onder de familienaam Mertes te gaan produceren.
De basis van zijn kwaliteitswijnen is ontstaan tussen de bekende wijngebieden Bernkastel en Piesport aan de Moezel.
In de vijftiger jaren werd de aanbouw uitgebreid onder leiding van de schoonzoon Dr. Gustav Willkomm in de bekende gebieden aan de Rijn (Nierstein, Oppenheim, Bingen, Mainz) en wat later in Pfalz.
Tien jaar later werd het assortiment uitgebreid met wijnen uit de Rheingau. Vandaag vindt men de wijnen in alle delen van Duitsland en in vele landen over de gehele wereld.
De visie van destijds die Peter Mertes in 1924 voor ogen had, staat tot op de dag van vandaag nog hoog in het vaandel, de meest optimale prijs kwaliteit blijven leveren en garanderen.
Inmiddels is Peter Mertes uitgegroeid tot een bedrijf van enkele honderden medewerkers. Peter Mertes wordt inmiddels vertegenwoordigd in bijna 60 landen over de gehele wereld.


Meer informatie over het wijnhuis
Land van herkomst Italie Druiven Cabernet sauvignon Jaargang 2022 Serveertemperatuur 15⁰-16⁰C Houtlagering Geen Groep Wijnen Gerechten

Gegrild vlees, lamsvlees en wild.

Wijnhuis Peter Mertes Appellation Sicilia Alcohol 14.0 Smaak Droog Subgroep Rode wijn Kleur Rood

Ervaar onze wijnen zelf

Festivals & Beurzen

Whisky Weekend Twente 2025
21 & 22 mrt 2025

Whisky Weekend Twente 2025

Op vrijdag 21 en zaterdag 22 maart 2025 vindt de 12e editie van Whisky Weekend Twente plaats. Het gezellige festival wordt opnieuw gehouden in het stadion van Heracles in Almelo en belooft wederom een hoogtepunt te worden voor whiskyliefhebbers. Uiteraard is De Monnik Dranken weer goed vertegenwoordigd met een gevarieerd aanbod aan exclusieve whisky’s!

Alle Festivals & Beurzen

Proeverijen

Monnik Wine Experience 2025
10 maart 2025

Monnik Wine Experience 2025

Op maandag 10 maart 2025 vindt de jaarlijkse Monnik Wine Experience plaats in ons gloednieuwe Experience Centre aan de Zwollestraat 15 in Oldenzaal. Deze inspirerende dag staat in het teken van nieuwe ontdekkingen, verfijnde smaken en het verrijken van uw assortiment met ons uitgebreide wijnportfolio.

Alle Proeverijen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top