Door naar content
DAHU Aperitivo 16% 0,70 ltr.

Over dit product

Hoog in de Alpen zwerft de Dahu, een geheimzinnig wezen dat generaties lang verhalen en een glimlach brengt. Dahu is een eerbetoon aan de rijke Italiaanse aperitief-traditie, verfijnd met karakteristieke ingrediënten uit de adembenemende Valle d’Aosta. Met frisse, fruitige en bittere aroma’s onderscheidt deze aperitief zich dankzij een unieke combinatie van Alpen smaakmakers als kersen, gentiaan en granaatappel, die samen zorgen voor een uitgesproken en herkenbaar smaakprofiel in een prachtige rood-paarse kleur.

Perfect om te serveren als Alpine Spritz – gemixt met prosecco en een scheutje Franklin & Sons Soda – is deze hoogwaardige Alpen aperitief dé keuze voor wie op zoek is naar een unieke en smaakvolle avond. Dahu valt het beste te omschrijven als een aperitieflikeur die het zoete en het bittere op perfecte wijze verenigt.

Proefnotities

Neus: Fris en levendig, met bloemige tonen en een uitgesproken fruitig karakter van kersen en granaatappel.

Smaak: Gebalanceerd samenspel van zoet en zuur. Met een uitgesproken maar toegankelijke bitterheid die de smaak diepgang geeft.

Afdronk: Langdurig en aangenaam bitter.

Perfect serve: Dahu Alpine Spritz

Distillerie Francoli, gevestigd in Ghemme (ongeveer 50 km ten noordwesten van Milaan), werd opgericht door Luigi Francoli en wordt tot op de dag van vandaag geleid door de familie Francoli. De distilleerderij geniet een uitstekende reputatie als een van de meest gerespecteerde producenten van grappa in Italië, met een geschiedenis die teruggaat tot het einde van de 19e eeuw. Wat Francoli onderscheidt, is de combinatie van traditie, innovatie en duurzaamheid. De distillatie vindt plaats in koperen ketels volgens klassieke methodes, maar met aandacht voor milieuvriendelijke productieprocessen. Francoli was bovendien een van de eerste distilleerderijen in Europa die volledig CO₂-neutraal ging werken.

Naast de bekende grappa’s produceert Francoli ook een reeks verfijnde likeuren en aperitieven, waaronder Fiorente, Opal Nera en Dahu Aperitivo. Deze producten weerspiegelen de filosofie van Francoli: kwaliteit, vakmanschap en een diepe verbondenheid met de Italiaanse smaakcultuur.


Land van herkomst Italie Alcohol 16.0 Subgroep Bitter
Producent Distillerie Francoli Groep Gedistilleerd

Ervaar onze spirits zelf

Festivals & Beurzen

Whisky & Rum aan Zee 2025
11 oktober 2025

Whisky & Rum aan Zee 2025

Zout in de lucht, karakter in het glas. Op zaterdag 11 oktober 2025 vormt IJmuiden opnieuw het decor voor Whisky & Rum aan Zee – een sfeervol festival aan de Nederlandse kust waar liefhebbers van whisky én rum hun hart kunnen ophalen. Ook De Monnik Dranken is erbij, met een selectie onderscheidende merken uit uiteenlopende windstreken.

Alle Festivals & Beurzen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top