Door naar content
FIORENTE Elderflower Liqueur 20% 0,70 ltr.

Over dit product

In heel Italie groeien, door het zonnige klimaat en de vruchtbare bodem, veel wilde vlierstruiken. De bloemen van de vlier, de geurige vlierbloesem, worden gebruikt voor deze likeur. De vlierbloesem wordt geoogst als ze het meest aromatisch is en naar Piemonte gebracht. De experts van het familiebedrijf Francoli vermengen hier de vlierbloesem met verse muntblaadjes, citroenschil en alcohol om deze heerlijke likeur te maken.
Fiorente Elderflower heeft een frisse kleur en is heerlijk "bloemig", een perfecte balans voor het serveren met prosecco of in een cocktail.

Serveersuggestie:
Fiorente Spritz

Distillerie Francoli gevestigd in Ghemme (zo'n 50 km noordwest van Milaan), is opgericht door Luigi Francoli en is nog steeds in het bezit en beheer van de familie. De distilleerderij is een bekend en gerespecteerd maker van o.a. de mooiste grappa's van Italië.

Land van herkomst Italie Alcohol 20.0 Subgroep Likeur
Producent Distillerie Francoli Groep Gedistilleerd Merk Francoli Grappa

Ervaar onze spirits zelf

Festivals & Beurzen

Whisky Festival Noord Nederland 2025
28 & 29 mrt 2025

Whisky Festival Noord Nederland 2025

Het Whisky Festival Noord Nederland vindt plaats op vrijdag 28 en zaterdag 29 maart 2025 en viert in 2025 zijn 18e editie. Het belooft wederom een prachtig evenement te worden voor whiskyliefhebbers van alle niveaus. Dit jaarlijkse festival biedt de perfecte gelegenheid om de rijke wereld van whisky te ontdekken en te proeven.

Alle Festivals & Beurzen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top