Door naar content
CLAIRIN Vaval Single Cask ex-Caroni 0,70 ltr -the Netherland CLAIRIN Vaval Single Cask ex-Caroni 0,70 ltr -the Netherland CLAIRIN Vaval Single Cask ex-Caroni 0,70 ltr -the Netherland

Over dit product

Clairin Vaval Ansyen rum is afkomstig uit de Arawaks distilleerderij op Haïti. Deze distilleerderij werd na de tweede oorlog gebouwd door Danois Vaval in het dorp Cavaillon. Deze single cask botteling van Clairin Vaval - die exclusief is voor Nederland - heeft 49 maanden op een ex-Caroni vat gelegen wat zorgt voor een zwaarder profiel.  

Proefnotities: 
Neus: Fruitig, banaan, peper en suikerriet. 
Smaak: Kruidige zoethout en licht rokerig door het ex-Caroni vat.
Afdronk: Lang en aanhoudend, met donkere nuances van koffie en tabak.
 

Clairin is de naam in Haïti voor de inheemse rum. Kleine ambachtelijke distilleerderijen zijn verspreid over dit enige Caribische land dat in 1804 in opstand kwam tegen de slavernij en de rode kaart werd getoond door de westerse wereld. Tegenwoordig is Haïti het enige land dat wonderbaarlijk "puur" blijft met zijn oorspronkelijke soorten suikerriet, chemisch-vrije landbouw, spontane gisting zonder toevoegen van gisten en ongefilterde distillatie. Het is de enige natuurlijke rum in de wereld!

Land van herkomst HaΓ―ti Alcohol 51.0 Subgroep Rum
Producent Clairin Groep Gedistilleerd

Ervaar onze spirits zelf

Festivals & Beurzen

Whisky in Leiden 2025
24 mei 2025

Whisky in Leiden 2025

Op zaterdag 24 mei 2025 wordt de Hooglandse Kerk in Leiden omgetoverd tot een paradijs voor whiskyliefhebbers. Tijdens dit eendaagse festival (meerdere sessies) kunnen bezoekers tussen 13:00 en 22:00 uur kennismaken met een breed scala aan whisky's uit binnen- en buitenland. Ook De Monnik Dranken is aanwezig met een selectie bijzondere whisky's uit ons assortiment.

Alle Festivals & Beurzen

Ask away!

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?

Neem gerust contact met ons op.
Onze adviseurs staan voor u klaar.

Back to top