The Whistler Irish Honey
The Whistler Irish Whiskey wordt geproduceerd door de Boann Distillery in de iconische Boyne Valley in Ierland. De distilleerderij, opgericht door Patrick en Marie Cooney, combineert traditioneel Iers vakmanschap met moderne innovaties. De nieuwste expressie: The Whistler Irish Whiskey & Honey Liqueur.
Deze variant brengt twee passies van de familie samen: Ierse whiskey en de eigen bijenteelt. Door het gebruik van huisgemaakte honing uit de Cooney-boomgaarden ontstaat een unieke en natuurlijke combinatie die de zachte, rijke stijl van The Whistler verder versterkt.
The Whistler Irish Honey
The Whistler Irish Honey is het resultaat van een bijzondere samenwerking tussen de liefde voor Ierse whiskey en de passie voor bijenteelt binnen de familie Cooney. Deze zachte en aromatische whiskey wordt gemaakt van eersteklas Ierse whiskey, gerijpt op ex-bourbon- en sherryvaten en vervolgens verrijkt met honinglikeur waarvan de honing wordt geoogst uit de eigen boomgaarden van de familie.
De Cooneys zijn niet alleen actief in de whiskeyproductie; zij behoren ook tot de grootste producenten van hard cider in Ierland. Om hun boomgaarden te bestuiven, maken zij gebruik van miljoenen bijen uit eigen bijenkolonies. Marie Cooney, moeder van de familie en hoofd-imker, leidt de groeiende bijenpopulatie.
Met The Whistler Irish Honey brengt de familie Cooney hun twee passies op een prachtige manier samen. De whiskey is puur al een traktatie, maar leent zich ook uitstekend voor gebruik in cocktails, zoals de verfrissende Beekeeper’s Garden.
Toegankelijk
Met The Whistler Irish Honey voeg je een onderscheidende en toegankelijke Ierse honinglikeur whiskey toe aan het assortiment – perfect voor liefhebbers van zachte, lichtzoete stijlen én voor wie op zoek is naar een verrassend ingrediënt voor cocktails.
Terug van weggeweest: The Whistler Imperial Stout Cask Finish
Naast de introductie van The Whistler Irish Honey is er nog meer goed nieuws voor liefhebbers van het merk: The Whistler Imperial Stout Cask Finish is weer beschikbaar. Deze karaktervolle botteling, eerder al geliefd onder whiskeyliefhebbers, is vanaf nu opnieuw vrijblijvend te bestellen.
Art.nr. 117359 The Whistler Irish Honey Whiskey |
Art.nr. 108391 The Whistler Imperial Stout Cask Finish |
Let op: om de bovenstaande links direct te kunnen openen en de bijbehorende artikelen te bekijken, dient u eerst in te loggen op het bestelportal van De Monnik Dranken.
Wat doen wij?
De drie kernactiviteiten van De Monnik Dranken

Groothandel
Met een omvangrijk portfolio van meer dan 9600 artikelen, voorzien wij diverse klanten in heel Nederland van wijn, gedistilleerd, frisdrank, bier en overige aanverwante drankartikelen.

Merkenbouwer
Het onderscheidend vermogen en de kwaliteit van het product maken het verschil. Wij geloven in merken met een verhaal, oftewel een ‘’heritage’’.

Importeur
Wij importeren wijnen en sterke dranken uit diverse landen en continenten. Deze merken vercommercialiseren wij op de Nederlandse markt.